top of page

Active & Vege

12/05 - 16/05 2021

dojazd własny

1390 PLN

warsztaty.png

Warsztaty ACTIVE & VEGE to 5 dni pracy nad ciałem i duchem aby żyć w zgodzie ze sobą, zdrowo i świadomie! Codzienna praktyka jogi, warsztaty tworzenia zdrowej i pysznej kuchni roślinnej oraz warsztaty rozwojowe dla Kobiet w Leśniczówce Gaja na Warmii!

Leśniczówka Gaja

W warmińskim siedlisku z długą historią i bajkowym położeniem, mamy szansę poczuć się Dziećmi Matki Ziemi (w mitologii zwanej Gają). Siedlisko usytuowane z dala od innych zabudowań, na granicy stuletniego lasu i warmińskich łąk, przy dzikim stawie. Zabudowania to – 170 letni dom, zabytkowa kapliczka i dwa okazałe budynki gospodarcze. Wszystko wśród starego sadu, przy wiekowej lipie, rozłożystym klonie, u boku sędziwej gruszy.

Po minięciu wjazdowej bramy na posesję, wita nas ptasi gwar i kwitnące kwiaty. Zauważamy ustawione po skończonej pracy wiejskie sprzęty i zachwycamy się, nie mogąc oprzeć się wrażeniu, że skądś to wszystko znamy. W panujące tu ład i harmonię pomiędzy działalnością człowieka, a przyrodą, pragniemy się zanurzyć, a w przyszłości powrócić.
 

LEŚNICZÓWKA GAJA to gospodarstwo agroturystyczne, usytuowane we wsi Kaborno, na Warmii, 10 km od Olsztyna, w kierunku Szczytna. Za płotem zaczyna się Puszcza Napiwodzko-Ramucka, a w odległości 0,6 km nie ma żadnych zabudowań, tylko przyroda…

Dom został wybudowany w 1840 roku i należał do bogatego rolnika. Do tej pory między zabudowaniami można spotkaćsporo sprzętów. Po wojnie, do roku 2007 mieściła się tutaj leśniczówka. W 2017 roku, po 4 latach spędzonych w Peru, kupiłam siedlisko i rozpoczynam w nim swoją historię.

Leśniczówka Gaja

Wnętrze

Ramowy plan wyjazdu

Dzień 1.

Dojazd własny do Leśniczówki Gaja

Dojazd we własnym zakresie (możliwość zorganizowana wspólnego przejazdu z Bielska-Białej, Katowic, Krakowa - opcja do uzgodnienia ). Zakwaterowanie w godzinach wieczornych. Kolacja.

Dzień 2.

Yoga + warsztaty rozwojowe + warsztaty kulinarne

Poranna praktyka yogi. Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek w rytmie slow. Obiad. Warsztaty "Przebudzenie Kobiecości" cz. 1. Warsztaty gotowania – wspólne przygotujemy kolacje z ekologicznych produktów.

Dzień 3.

Yoga + warsztaty rozwojowe + warsztaty kulinarne

Warsztaty gotowania - wspólnie przygotujemy śniadanie z ekologicznych produktów. Warsztaty "Przebudzenie Kobiecości" cz. 2. Obiad. Czas wolny na odpoczynek w rytmie slow. Wieczorna relaksująca praktyka yogi. Kolacja.

Dzień 4.

Yoga + warsztaty rozwojowe + warsztaty kulinarne + prelekcja o Peru

Poranna praktyka yogi. Śniadanie. Czas na wypoczynek w rytmie slow. Warsztaty gotowania - wspólnie przygotujemy obiad z ekologicznych produktów. Warsztaty "Przebudzenie Kobiecości" cz. 3. Kolacja. Opowieści i prelekcja z ilustracjami fotograficznymi na temat Peru.

Dzień 5.

Yoga oraz zakończenie wyjazdu

Poranna praktyka yogi. Śniadanie. Wykwaterowanie i zakończenie warsztatów oraz wyjazdu. 

YOGA 

Wywodzący się z dawnych Indii system ćwiczeń. Powoduje polepszenie wydolności, możliwości kondycyjnych, a zwłaszcza wpływa na elastyczność, gibkość ciała a także jego siłę. Ponadto efekty jogi to także zwiększenie świadomości własnego oddechu, bowiem rytm oddychania jest jedną z kluczowych zasad prawidłowego praktykowania tego rodzaju aktywności. Podczas wyjazdu codzinnie odbędzie się 1,5h praktyka. Poranne zajęcia - vinyasa lub myoyin, a wieczorem yin joga.

Warsztaty kulinarne VEGE

Warsztaty poprowadzi gospodyni domu - Pani Małgorzata Olejnik, która przekaże nam swoje autorskie przepisy na zdrową i smaczną kuchnię roślinną.  Program zawiera 3 zajęcia warsztatowe gdzie uczestniczki przygotują wspólnie śniadanie, obiad i kolację złożoną z ekologicznych i zdrowych lokalnych produktów. Całość zostanie zwieńczona wspólnym posiłkiem.

Warsztaty rozwojowe dla Kobiet "Przebudzenie  Kobiecości"

Warsztaty rozwojowe przygotowane specjalnie dla Kobiet. Jak odnaleźć wewnętrzną siłę, spokój i swój sposób na szczęśliwe życie!  

Dla Kogo?

 • masz wszystko a mimo tego czujesz, ze czegoś Ci brak

 • poczułaś, ze tracisz kontrolę nad swoim życiem

 • zorientowałaś się, ze chciałabyś żyć inaczej niż do tej pory

 • nie masz pomysłu na to co i jak dalej

 • twoje małżeństwo się sypie lub już jesteś po rozwodzie

 • do tej pory okaz zdrowia a ostatnio?….

 • utknęłaś w miejscu- zawodowo, rodzinnie, uczuciowo…

 • pragniesz spełnić swoje marzenia, ale nie masz śmiałości/wiary/nie wiesz czy to ma sens

 • totalnie nie wiesz czego chcesz

 • działasz po męsku mimo, iż wyglądasz jak kobieta

 

Jeśli choć na jedno z tym pytań odpowiedziałaś twierdząco to te warsztaty są DLA CIEBIE.

 

Warsztaty zawierające 3 podstawowe moduły:

C - jak ciało, czyli zadbanie o nasz organizm w sposób holistyczny, zaznajomienie z technikami uwalniania z ciała trudnych emocji;

U - jak umysł, czyli sposoby pracy ze  swoją podświadomością;

D - jak dusza, czyli sposoby na  harmonizowanie energii kobiecej i męskiej.

(opcja fakultatywna - obowiązują wcześniejsze zapisy)

Masaż Lomi Lomi Nui 1,5h

Lomi Lomi Nui jest masażem wywodzącym się ze starożytnej hawajskiej sztuki pracy z ciałem zwanej Kino Mana. Samo słowo Lomi określa masaż, pod którym rozumiemy: naciskanie, ugniatanie, pocieranie, ale także praca nad wewnętrzną i zewnętrzną stroną oraz dotykanie miękką łapą zadowolonego kota. Podwojenie słowa w języku hawajskim powoduje zwielokrotnienie jego znaczenia, a więc podwojenie słowa Lomi podkreśla intensywność i jakość masażu. Natomiast Nui znaczy ważny, jedyny w swoim rodzaju. Tak więc Lomi Lomi Nui możemy przetłumaczyć jako jedyny w swoim rodzaju masaż, dający uczucie błogości zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Masaż trwa ok 2 godzin i obejmuje całe ciało – od stóp do głowy i twarzy oraz dłoni. Jest masażem niezwykle relaksującym i głębokim, a jego odprężające działanie możemy odczuć zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. 
Koszt: 200 zł 

masaż

Warsztaty poprowadzą

Cena zawiera:

 • Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji - wegańskie posiłki

 • Noclegi w pokojach 2,3,4 osobowych

 • Warsztaty yogi raz dzienie po 1-1,5h (4 razy

 • podczas wyjazdu)

 • Warsztaty Przebudzonej Kobiecości po ok 2-3h

 • dziennie (3 razy podczas wyjazdu)

 • Warsztaty gotowania kuchni roślinnej (3 razy

 • podczas wyjazdu)

 • Korzystanie z dodatkowej infrastruktury obiektu

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu 

 • Ubezpieczenia

 • Opcji fakultatywnych:

  • Wypożyczenia rowerów 

  • Zorganizowania spływu kajakowego 

  • Możliwość zapisu na masaż Lomi Lomi Nui 1,5h - 200 zł (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

WSPÓŁORGANIZATOREM WYJAZDU JEST BIURO BESKIDVISION.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Jesteś zainteresowany?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page