Activ & Vege

12/05 - 16/05 2021

dojazd własny

1390 PLN

ACTIV & VEGE to 4 dni pracy nad ciałem i duchem – poprawą postawy, wzmocnieniem mięśni, rozciągnięciem i mnóstwem endorfin! 

Mała grupa, świetna atmosfera, połączenie aktywności z relaksem…

Leśniczówka Gaja

W warmińskim siedlisku z długą historią i bajkowym położeniem, mamy szansę poczuć się Dziećmi Matki Ziemi (w mitologii zwanej Gają). Siedlisko usytuowane z dala od innych zabudowań, na granicy stuletniego lasu i warmińskich łąk, przy dzikim stawie. Zabudowania to – 170 letni dom, zabytkowa kapliczka i dwa okazałe budynki gospodarcze. Wszystko wśród starego sadu, przy wiekowej lipie, rozłożystym klonie, u boku sędziwej gruszy.

Po minięciu wjazdowej bramy na posesję, wita nas ptasi gwar i kwitnące kwiaty. Zauważamy ustawione po skończonej pracy wiejskie sprzęty i zachwycamy się, nie mogąc oprzeć się wrażeniu, że skądś to wszystko znamy. W panujące tu ład i harmonię pomiędzy działalnością człowieka, a przyrodą, pragniemy się zanurzyć, a w przyszłości powrócić.
 

LEŚNICZÓWKA GAJA to gospodarstwo agroturystyczne, usytuowane we wsi Kaborno, na Warmii, 10 km od Olsztyna, w kierunku Szczytna. Za płotem zaczyna się Puszcza Napiwodzko-Ramucka, a w odległości 0,6 km nie ma żadnych zabudowań, tylko przyroda…

Dom został wybudowany w 1840 roku i należał do bogatego rolnika. Do tej pory między zabudowaniami można spotkaćsporo sprzętów. Po wojnie, do roku 2007 mieściła się tutaj leśniczówka. W 2017 roku, po 4 latach spędzonych w Peru, kupiłam siedlisko i rozpoczynam w nim swoją historię.

Leśniczówka Gaja

Wnętrze

Ramowy plan wyjazdu

Dzień 1.

Dojazd własny do Leśniczówki Gaja

Dojazd we własnym zakresie (możliwość zorganizowana wspólnego przejazdu z Bielska-Białej, Katowic, Krakowa - opcja do uzgodnienia ). Zakwaterowanie w godzinach wieczornych. Kolacja.

Dzień 2.

Warsztaty ruchowe + kulinarne

Śniadanie. Zajęcia ruchowe . Obiad. Zajęcia ruchowe. Kolacja.

Warsztaty gotowania – wspólne przygotujemy kolacje  z ekologicznych produktów.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Olejnik.

Dzień 3.

Warsztaty ruchowe + kulinarne

Śniadanie. Zajęcia ruchowe . Obiad. Zajęcia ruchowe. Kolacja.

Warsztaty gotowania – wspólne przygotujemy kolacje  z ekologicznych produktów.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Olejnik.

Dzień 4.

Warsztaty ruchowe + prelekcja o Peru

Śniadanie. Zajęcia ruchowe. Obiad. Zajęcia ruchowe. 

Prelekcja z ilustracją fotograficzna na temat Peru. Kolacja.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Olejnik.

Dzień 5.

Warsztaty ruchowe oraz zakończenie wyjazdu

Śniadanie. Zajęcia ruchowe. Obiad. Wykwaterowanie i zakończenie warsztatów oraz wyjazdu. 

Proponowane treningi

1 – TBC - Zajęcia zawierają dwie grupy ćwiczeń: siłowe, które pozwalają wyrzeźbienie mięśni oraz aerobowe, które zapewniają spalanie i redukcję tkanki tłuszczowej. Trening pozytywnie również wpływa na zwiększenie wydolności organizmu oraz wzmocnienie siły mięśni.

 

2  - HIIT - intensywny trening interwałowy, spalający  tkankę tłuszczową oraz poprawiający kondycję. Polega na przeplataniu krótkich okresów intensywnych ćwiczeń wykonywanych na maksymalnym poziomie intensywności z przerwami na bardziej umiarkowane ćwiczenia cardio.

 

3 – TABATA - Trening Tabata to skuteczna broń w walce o smukłą sylwetkę. Zaletą tego intensywnego treningu jest to, że spalamy kalorie jeszcze po jego zakończeniu, ponieważ poziom przemiany materii jest wtedy znacznie podwyższony.


4 – FAT BURNING - Ta forma zajęć aerobowych stanowi połączenie aerobiku z tańcem. Podczas treningu w rytm energetycznej muzyki będziesz wykonywać układ choreograficzny pozwalający spalić mnóstwo kalorii. 

a prócz tego

JOGA - codzinne poranne ćwiczenia z jogi. Joga rozciąga mięśnie, poprawia mobilność stawów, uspokaja i wycisza organizm.

Cena zawiera:

  • Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji - wegańskie posiłki

  • Noclegi w pokojach 2,3,4 osobowych

  • Warsztaty ruchowe dwa razy dziennie po 1h (joga & zajęcia typu fitness) 

  • Warsztaty gotowania kuchnia wegetariańska i wegańska (3 razy podczas pobytu) 

  • Korzystanie z dodatkowej infrastruktury obiektu

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

  • Dojazdu 

  • Ubezpieczenia

  • Wypożyczenia rowerów 

  • Zorganizowania spływu kajakowego 

Jesteś zainteresowany?

Adres

ul. Cieszyńska 53, 43-300 Bielsko-Biała

Kontakt

724 801 699, 665 305 910

Obserwuj

©2020 by Awertour Sp. z o.o.