top of page

Domy Mobilne w słonecznej Chorwacji

w miejscowości Vodice i Pirovac

DSC_8299LR-2.jpg
croatiacamp-53.jpg
croatiacamp-80.jpg

Domki mobilne – opis i wyposażenie

Ekskluzywne domy mobilne, połączenie wygodnego noclegu z malowniczą lokalizacją na wybrzeżu Adriatyku. Celem jest zapewnienie wszystkim gościom doskonałego wypoczynku i wspaniałej zabawy. Dwie sypialnie, dwie łazienki, pokój dzienny i przestronny taras to idealny wybór na relaks w harmonii z naturą, blisko morza i w dodatku w wygodzie własnego domu.

Wszystkie domy mobilne są takie same- mają 34 m² i są wyposażone w: przedpokój z kuchnią i sofą, jedno łóżko podwójne oraz 3 łóżkapojedyńcze (łóżka można łączyć i rozdzielać), dwie łazienki z prysznicem, klimatyzację (służyć może również jako ogrzewanie), telewizor, WiFi, taras ze stołem oraz krzesełkami. W jednym domku można maksymalnie zakwaterować 7 osób.

Sprzątanie: 2x w tygodniu wymiana ręczników niezależnie od długości pobytu, przy pobytach dłuższych niż 7 dni- 1x w tygodniu wymiana pościeli na życzenie. Sprzątanie końcowe jest wliczone w cenę jeżeli gość pozostawi domek mobilnym w stanie jakim go zastał, w innym wypadku naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 50€.

Wszystkie udogodnienia na miejscu działają odpowiednio w zależności od pory sezonu oraz od warunków pogodowych. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia basenu na wypadek jego czyszczenia. Niektóre atrakcje mogą być dodatkowo płatne.

Zasady zakwaterowania

CENNIK CC.jpg

W celu potwierdzenia rezerwacji nie jest wymagana zaliczka. Płatność za pobyt odbywa się na miejscu

Istnieje możliwość odwołania rezerwacji na 7 dni przed przyjazdem.

Vodice to centrum turystyczne, słynące z panującej tu żywej atmosfery, z bogactwa oferty turystycznej i gościnnych gospodarzy. Położone są na wybrzeżu, w szerokiej zatoce, 11 km na północny-wschód od Šibenika, stolicy żupanii Šibenicko-kninskiej. Vodice mają dziś 10.000 mieszkańców i są idealnym miejscem na wakacje, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Vodice to dobrze znany kurort turystyczny i ośrodek żeglarski położony w samym sercu wybrzeża Adriatyku, 10 kilometrów od Szybenika. Miasto Vodice słynie z pięknych plaż, zachodów słońca, restauracji i najlepszego życia nocnego w Dalmacji. Latem organizowane są szkoły nurkowania i kursy żeglarskie, na wodzie pojawiają się wodne place zabaw, zjeżdżalnie, dmuchane zamki, a miasto można zwiedzać siedząc wygodnie w kolejce turystycznej.

Pirovac to malownicza dalmatyńska miejscowość Pirovac jest jedną z najważniejszych turystycznych miejscowości na Riwierze Šibenik-Primošten, na styku dwóch parków narodowych Kornati i Krka. Miasteczko Pirovac leży głęboko osadzone w zatoce o tej samej nazwie, dlatego temperatura wody jest średnio o 4 stopnie wyższa niż w pozostałej części Morza Adriatyckiego. W miasteczku nie brakuje tradycyjnych restauracji, oferujących wspaniale dania z ryb i owoców morza. To tętniące życiem miasto słynie z czystych plaż i licznych atrakcji. 

map-6.png

Pirovac

Vodice

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych domkach mobilnych z dwoma sypialniami oraz dwoma łazienkami i dostępem do wspólnej w pełni wyposażonej kuchni,

  • Wi-fi, 

  • Sprzątanie końcowe (jeżeli domek jest pozostawiony w stanie jakim się go zastało)

Cena nie zawiera:

  • Podatku miejskiego płatnego na miejscu w recepcji – 1,10€/noc za osobę dorosłą,

  • Jednorazowej opłaty rejestracyjnej na miejscu w recepcji – 1€/osoba

  •  Parkingu- 6€/auto/noc

  •  Wyżywienia (możliwość wykupienia w hotelu znajdującym się na terenie campingu)

  •  Transportu

  •  Ubezpieczenia

Kamil Kazimierczak

Zapraszamy do kontaktu 

Specialista ds. Turystyki

Kamil Kazimierczak
bottom of page