top of page

Domy Mobilne w słonecznej Chorwacji

w miejscowości Vodice i Pirovac

DSC_8299LR-2.jpg
croatiacamp-53.jpg
croatiacamp-80.jpg

Domki mobilne – opis i wyposażenie

Ekskluzywne domy mobilne, połączenie wygodnego noclegu z malowniczą lokalizacją na wybrzeżu Adriatyku. Celem jest zapewnienie wszystkim gościom doskonałego wypoczynku i wspaniałej zabawy. Dwie sypialnie, dwie łazienki, pokój dzienny i przestronny taras to idealny wybór na relaks w harmonii z naturą, blisko morza i w dodatku w wygodzie własnego domu.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Wszystkie domy mobilne są takie same- mają 34 m² i są wyposażone w: przedpokój z kuchnią i sofą, jedno łóżko podwójne oraz 3 łóżkapojedyńcze (łóżka można łączyć i rozdzielać), dwie łazienki z prysznicem, klimatyzację (służyć może również jako ogrzewanie), telewizor, WiFi, taras ze stołem oraz krzesełkami. W jednym domku można maksymalnie zakwaterować 7 osób.

Sprzątanie: 2x w tygodniu wymiana ręczników niezależnie od długości pobytu, przy pobytach dłuższych niż 7 dni- 1x w tygodniu wymiana pościeli na życzenie. Sprzątanie końcowe jest wliczone w cenę jeżeli gość pozostawi domek mobilnym w stanie jakim go zastał, w innym wypadku naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 50€.

Wszystkie udogodnienia na miejscu działają odpowiednio w zależności od pory sezonu oraz od warunków pogodowych. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia basenu na wypadek jego czyszczenia. Niektóre atrakcje mogą być dodatkowo płatne.

Zasady zakwaterowania

CENNIK CC.jpg

W celu potwierdzenia rezerwacji nie jest wymagana zaliczka. Płatność za pobyt odbywa się na miejscu

Istnieje możliwość odwołania rezerwacji na 7 dni przed przyjazdem.

Vodice to centrum turystyczne, słynące z panującej tu żywej atmosfery, z bogactwa oferty turystycznej i gościnnych gospodarzy. Położone są na wybrzeżu, w szerokiej zatoce, 11 km na północny-wschód od Šibenika, stolicy żupanii Šibenicko-kninskiej. Vodice mają dziś 10.000 mieszkańców i są idealnym miejscem na wakacje, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Vodice to dobrze znany kurort turystyczny i ośrodek żeglarski położony w samym sercu wybrzeża Adriatyku, 10 kilometrów od Szybenika. Miasto Vodice słynie z pięknych plaż, zachodów słońca, restauracji i najlepszego życia nocnego w Dalmacji. Latem organizowane są szkoły nurkowania i kursy żeglarskie, na wodzie pojawiają się wodne place zabaw, zjeżdżalnie, dmuchane zamki, a miasto można zwiedzać siedząc wygodnie w kolejce turystycznej.

Pirovac to malownicza dalmatyńska miejscowość Pirovac jest jedną z najważniejszych turystycznych miejscowości na Riwierze Šibenik-Primošten, na styku dwóch parków narodowych Kornati i Krka. Miasteczko Pirovac leży głęboko osadzone w zatoce o tej samej nazwie, dlatego temperatura wody jest średnio o 4 stopnie wyższa niż w pozostałej części Morza Adriatyckiego. W miasteczku nie brakuje tradycyjnych restauracji, oferujących wspaniale dania z ryb i owoców morza. To tętniące życiem miasto słynie z czystych plaż i licznych atrakcji. 

map-6.png

Pirovac

Vodice

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych domkach mobilnych z dwoma sypialniami oraz dwoma łazienkami i dostępem do wspólnej w pełni wyposażonej kuchni,

  • Wi-fi, 

  • Sprzątanie końcowe (jeżeli domek jest pozostawiony w stanie jakim się go zastało)

Cena nie zawiera:

  • Podatku miejskiego płatnego na miejscu w recepcji – 1,10€/noc za osobę dorosłą,

  • Jednorazowej opłaty rejestracyjnej na miejscu w recepcji – 1€/osoba

  •  Parkingu- 6€/auto/noc

  •  Wyżywienia (możliwość wykupienia w hotelu znajdującym się na terenie campingu)

  •  Transportu

  •  Ubezpieczenia

Kamil Kazimierczak

Zapraszamy do kontaktu 

Specialista ds. Turystyki

Kamil Kazimierczak
bottom of page