top of page

Maksymalnie wykorzystaj swój wyjazd służbowy

Koniec z nudnymi delegacjami

karawana pustynia

Wyjazdy motywacyjne

Dopracujemy wszystkie szczegóły

Wyjazd motywacyjny? Docenienie relacji z kluczowymi klientami? A może nagroda za ciężką i owocną pracę zespołu? Powierz nam realizację Twojego wyjazdu a zaproponujemy Ci: niebanalne rozwiązania, najlepsze możliwości transportu, noclegi dostosowane do Twoich wymagań oraz niecodzienny i zaskakujący program. Ma być luksusowo? A może chcesz spędzić noc na pustyni lub w domkach na drzewie? Napisz do nas i opowiedz nam o swoich pomysłach, a my sprawimy, że marzenia staną się rzeczywistością. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam realizacje swoich wyjazdów firmowych.

Pożywienie w Tabeli

Organizacja spotkań i konferencji

Zostaw nam organizację

Niewystarczająca ilość miejsca w biurze na spotkanie zagranicznych kontrahentów? Zjazd partnerów w celu omówienia kluczowych strategii produktu? A może chcesz zaprosić potencjalnych klientów na prezentacje Twoich usług? Lepiej urządzić takie spotkania w przestrzeni do tego stworzonej. Opowiedz nam jak wyobrażasz sobie to wydarzenie a my zaproponujemy Ci odpowiednio dobrane miejsce z dużą ilością światła słonecznego. A może chcesz wykonać pokaz laserowy i powinno być ciemno jak w próżni? Nie ma problemu, taki lokal też znajdziemy. Zorganizujemy catering, przerwę kawową, a jeśli będziesz potrzebował wytchnienia podczas długich godzin narad, możemy zaproponować profesjonalną obsługę gości podczas przerw. Zdobywaj klientów i partnerów biznesowych a nam zostaw stworzenie ku temu idealnych okoliczności.

Podróże służbowe

W drogę!

Czeka na Ciebie wyjazd służbowy? Pracownicy naszego biura są tutaj, aby organizacja Twojej podróży była lekka, łatwa i tak przyjemna, jak to tylko możliwe. Przekształcimy zwykłą podróż służbową w przyjemne doświadczenie. Nie martw się więcej o zakup biletów lotniczych, jak dostać się z pkt. A do pkt. B, gdzie najlepiej zarezerwować hotel oraz czym dojechać z hotelu na lotnisko. Zaufaj nam i przekonaj się sam, jak przyjemne może być podróżowanie służbowe.

Biznesmen w samochodzie

Martyna Żwak-Przybytek

Zapraszamy do kontaktu 

Project Manager

zdjęcie kobiety na tle gór
bottom of page