top of page
dzieci na wycieczce w muzeum

Wycieczki szkolne

Jednodniowe, kilkudniowe, jakie chcesz

Od lat zajmujemy się organizacją wycieczek szkolnych, zarówno jednodniowych jak i kilkudniowych. Mamy sprawdzone programy realizowane co roku, jak i jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

Organizowane przez nas wycieczki szkolne są zgodne ze wszystkimi przepisami oraz najnowszymi rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej co jest gwarantem bezpieczeństwa dzieci, a także łatwego dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności.

Zielone szkoły

W Polsce i za granicą

Zaproponujemy bogaty program który połączy zdobywanie wiedzy ze zwiedzaniem, zabawą i wypoczynkiem. Góry, morze, pojezierze, a może wolicie lazurowe wody Morza Śródziemnego? Naszą uwagę i działanie skupiamy na przygotowaniu ciekawych i bezpiecznych scenariuszy przygodowych dla dzieci i młodzieży. Wszystkie programy przygotowane przez nas wypełnione są oryginalnymi zadaniami, dostosowanymi do wieku i poziomu uczestników. Zielona szkoła to coś więcej niż kilkudniowa wycieczka - zacieśnia więzi pomiędzy równieśnikami, uczy samodzielności i zaradności a także pomaga rozwinąć poczucie więzi i wzajemnego zaufania wśród dzieci.

dzieci na campingu
Grupa Wykład

Wyjazdy rady pedagogicznej

Integracja i zwiedzanie

Szkoły oraz ośrodki szkolenia nauczycieli coraz częściej doceniają walory wyjazdowego spotkania. Połączenie tradycyjnego zebrania z pobytem integracyjno – motywacyjnym zapewnia wysoką efektywność oraz pobudza kreatywność. Atmosfera wyjazdu sprzyja tworzeniu silnego zespołu, który wspólnie poszukuje twórczych rozwiązań. Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne są wyśmienitą okazją do nawiązania lub wzmocnienia więzi między pracownikami, czy zmotywowania do dalszej pracy. Pozwalają w oderwaniu od codziennych obowiązków wymienić się doświadczeniami, spostrzeżeniami członków Rady Pedagogicznej, jak również zdobyć nową wiedzę, oraz umiejętności podczas przeprowadzanych szkoleń. Tym samym stanowią najefektywniejszą formę budowania zespołu. 

Kamil Kazimierczak

Zapraszamy do kontaktu 

Specjalista ds. Turystyki

Kamil Kazimierczak
bottom of page