top of page

ENERGYLANDIA

WINTER KINGDOM

11 grudzień 2022

autokar (wyjazd z Bielska-Białej)

wiek: od 7 lat (bez opiekunów) 

189 zł - dzieci do 140 cm 

209 zł - dzieci i dorośli powyżej 140 cm

11 grudnia 2022.png
609bd638b03dd_o_xlarge.jpg
2G5A0575-900x600-1.jpg
2G5A7196-1200x800.jpg

Energylandia

Największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

 

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.


Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm.


Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.


Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami.


Aqualantis - 6 strefa Parku otwarta w 7 urodziny Energylandii tj 14.07.2021. Dawno, dawno temu w bardzo odległej krainie była sobie wyspa pośrodku oceanu. Jej mieszkańcy funkcjonowali w doskonałej symbiozie z przyrodą i dającą im życie wodą. Ludzie żyli w harmonii z wielkim władcą mórz Abyssusem.

 

Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów.

SPRAWDZ_ATRAKCJE.jpg

Cena zawiera:

  • Przejazd busem lub autokarem na trasie z Bielska-Białej

  • Bilety wstępu na Winter Kingdom w Energylandii

  • Opiekę dla dzieci (wychowawcy)

  • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Cena nie zawiera:

  • Wyżywienia

  • Wydatków własnych

Jesteś zainteresowany?

bottom of page