top of page

EURO CAMP

26/07 - 06/08 2023

autokar (wyjazd z Bielska-Białej)

wiek: 8-15 lat

1590 PLN + 430 EUR

Macedonia Północna, Albania, Węgry

Euro camp 2023.png

Przejdź do formularza zapisu dziecka na obóz 

miękkie Dots

odwiedzimy aż 3 kraje: Macedonię Północą, Albanię oraz Węgry

 

największe Tropikarium - Oceanarium w Europie Środkowej usytuowane w stolicy Węgier- Budapeszcie

 

jedno z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych jezior w Europie - Ochryda główną część obozu spędzimy w Albanii na terenie PN Divjaka, słynącym z urozmaiconej flory i fauny, a główną jego atrakcją są przebywające tam kolonie pelikanów

aktywności sportowe z wyspecjalizowaną kadrą trenerską i zajęcia językowe z native speakerem.

PLAKAT ALBANIA (3)_page-0001.jpg
PLAKAT ALBANIA (3)_page-0002.jpg
Image by Bleron Salihi

Karavasta Lagoon

Okolica słynie z Karavasta Lagoon- największa laguna Albanii, którą oddziela od morza wąska piaszczysta mierzeja, porośnięta częściowo lasami sosnowymi. Stąd też można przejść do Pelican Island- a tutaj jak sama nazwa wskazuje przy odrobinie szczęścia spotkamy tutaj pelikany. Miejscowość Divjaka posiada jedną z najpiękniejszych plaż w Albanii. Płytkie morze stanowi idealne miejsce na wypoczynek dla najmłodszych. Infrastruktura obiektu oraz jego okolica zapewnią świetną zabawę podczas całego pobytu.

Hotel Divjaka Resort****

Położony jest na terenie dużego ogrodu o powierzchni ok. 3500 m2, a cały ośrodek otoczony jest lasem sosnowym. Na terenie obiektu znajduje się: restauracja, bar, pizzeria, recepcja, kantor wymiany walut (w recepcji), boisko do siatkówki i koszykówki, tenis, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, parking, internet Wi-Fi. Hotel posiada prywatną plażę z parasolami i leżakami do, której prowadzi bardzo malownicza droga. Centrum miasta oddalone jest o ok. 4 km. Okolica słynie z Karavasta Lagoon- największa laguna Albanii, którą oddziela od morza wąska piaszczysta mierzeja, porośnięta częściowo lasami sosnowymi. Stąd też można przejść do Pelican Island- a tutaj jak sama nazwa wskazuje przy odrobinie szczęścia spotkamy tutaj pelikany. Miejscowość Divjaka posiada jedną z najpiękniejszych plaż w Albanii. Płytkie morze stanowi idealne miejsce na wypoczynek dla najmłodszych. Infrastruktura obiektu oraz jego okolica zapewnią świetną zabawę podczas całego pobytu.

Udogodnienia:

 • darmowe WI FI

 • restauracje

 • kort tenisowy, tenis stołowy, rzutki

 • pralnia

 • wypożyczalnia rowerów

Baseny:

Na terenie ośrodka znajdują się 2 baseny - jeden dla małych dzieci oraz jeden duży basen odkryty.

Plaża:

Prywatna, piękna, rozległa, piaszczysta usytuowana przy ośrodku do, której prowadzi bardzo malownicza droga. 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach 3-, 4- i 5-os z łazienkami. 

Ramowy plan obozu

Dzień 1.

Wyjazd z Polski 

Zbiórka w Bielsku-Białej w godzinach popołudniowych. Wyjazd w stronę Macedonii Północnej: przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.

Dzień 2.

Całodniowy pobyt w Macedonii Północnej nad Jeziorem Ochrydzkim

Przyjazd nad Jezioro Ochrydzkie około południa: określane jako "Perła Macedonii"- jest to jedno z najstarszych jezior na całym świecie, przy czym jego turkusowa woda sprawia, że turyści bardzo chętnie zaznają w nim kąpieli. Zakwaterowanie. Czas na plażowanie i zabawy na ośrodku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu **** przy samym Jeziorze Ochrydzkim.

Dzień 3.

Dojazd do Albanii

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Albanii, do miejscowości Divjaka, gdzie znajduje się laguna Karavasta oraz nadmorski sosnowy las– unikalny ekosystem na skale europejską. Tereny te objęte są ochroną i stanowią Park Narodowy, a spotkania z tak rzadkimi ptakami jak pelikany należą tam do czegoś jak najbardziej normalnego. Zakwaterowanie w hotelu Divjaka Resort ****- ośrodek usytuowany przy pięknej, rozległej piaszczystej plaży. To właśnie tutaj spędzimy główną część obozu. Infrastruktura obiektu oraz jego okolica zapewnią świetną zabawę podczas całego pobytu.

Dzień 4-9.

Realizacja programu obozu

Rozpoczęcie dnia od porannej gimnastyki, śniadanie. Realizacja programu– zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, plażowanie. Obiad i poobiednia sjesta. Dalsza realizacja programu oraz odpoczynek nad morzem. Pod wieczór- kolacja oraz animacje, gry i zabawy. O godzinie 22:00 cisza nocna.

Dzień 10.

Wykwaterowanie i wyjazd w drogę do Węgier

Śniadanie, wykwaterowanie. Ostatni czas na pożegnanie się z morzem. Obiad, a następnie wyjazd w stronę Budapesztu.

Dzień 11.

Zwiedzanie Budapeszt

Przyjazd do Budapesztu, śniadanie. Zwiedzanie Tropikarium-Oceanarium: w największym tego typu obiekcie w Środkowej części Europy czeka nas moc atrakcji, min.: 12 metrowy tunel widokowy pod akwarium z rekinami oraz innymi wodnymi stworzeniami, akwarium z płaszczkami, które odwiedzający mogą głaskać. Wszystko uzupełniają inne zwierzęta takie jak: aligatory, egzotyczne gady i płazy, małe małpy, ptaki i tysiące kolorowych gatunków ryb. Po zakończeniu zwiedzania Oceanarium- przejazd na obiad, a następnie na zwiedzanie z przewodnikiem: Zamku Królewskiego oraz Baszty Rybackiej skąd rozpościera się niesamowity widok na większą część Budapesztu. Czas wolny na zakup pamiątek, wyjazd

powrotny do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 12.

Powrót do Polski

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych

*Program ramowy może ulec zmianie.

dzieci-wakacje-plaza.jpg

GWARANTUJEMY BRAK NUDY!

 • zajęcia, konkursy i zawody sportowe prowadzone pod opieką doświadczonych trenerów

 • używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach podczas trwania obozu

 • zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalną kadrę

 • bieganie, pływanie, wycieczki piesze, zajęcia taneczne

 • gry zespołowe mające charakter ogólnorozwojowy

 • zabawy, gry i konkursy w języku angielskim

Image by Abenteuer Albanien

Jezioro Ochrydzkie - Perła Macedonii Północnej

Po przyjeździe do Macedonii i zakwaterowaniu w komfortowym hotelu ** położonym tuż nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego- czas przeznaczony będzie na pierwsze chwile odpoczynku i aktywności. Wszystko to wśród ww. malowniczego J. Ochrydzkiego określanego jako „Perła Macedonii”. Jest ono najstarszym akwenem słodkowodnym w Europie, a jego największym  atutem jest położenie geograficzne— tafla wody wznosi się na 700 metrów n.p.m., a wokół niej rozciągają się górskie pasma, których niektóre szczyty przewyższają 2000 metrów n.p.m. czyniąc je niezwykle urokliwym miejscem. Piękne plaże- w większości pokryte piaskiem zapewniają komfortowe miejsce do kąpieli dla odwiedzających. Dzięki bliskiej odległości hotelu od plaży podczas naszego pobytu zadbamy aby każda minuta spędzona w Macedonii była wykorzystana w 100%!

Budapeszt
 

zwiedzanie zaczniemy od Tropikarium-Oceanarium: w największym tego typu obiekcie w Środkowej części Europy czeka nas moc atrakcji, min.: 12 metrowy tunel widokowy pod akwarium z rekinami oraz innymi wodnymi stworzeniami, akwarium z płaszczkami, które odwiedzający mogą głaskać. Wszystko uzupełniają inne zwierzęta takie jak: aligatory, egzotyczne gady i płazy, małe małpy, ptaki i tysiące kolorowych gatunków ryb. Ekspozycja oceanarium jest niezwykle zróżnicowana, nie pozostawi obojętnym ani dzieci, ani dorosłych. Osiem dużych sal podzielono tematycznie, aby lepiej pokazać florę i faunę prawdziwych tropików. Po zakończeniu zwiedzania Oceanarium i obiedzie- udamy się na zwiedzanie z przewodnikiem: odwiedzimy jeden z najciekawszych obszarów dzisiejszego Budapesztu- Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim oraz Basztą Rybacką, skąd rozpościera się niesamowity widok na większą część Budapesztu. Obszar zamkowy zdecydowanie odróżnia się od reszty miasta. Klimatyczne średniowieczne i barokowe uliczki, knajpki i kawiarnie, piękna zabudowa oraz brak pośpiechu. Odwiedzając wzgórze zamkowe nie można opuścić także innej oryginalnej budowli, dobrze znanej- Baszty Rybackiej, gdzie mieszczą się małe knajpki z rozpościerającym się świetnym widokiem na miasto. Może to być idealne miejsce na krótki wypoczynek i zrobienie pamiątkowych zdjęć. Czas wolny na zakup pamiątek.
Image by Seth Fogelman

Za JĘZYK ANGIELSKI odpowiadać będzie 

cena:
1590 zł  +  430 €                                       RABAT! -50 zł dla uczestników obozu z poprzednich lat

Cena zawiera:

 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem według programu;

 • Wyżywienie FB – pełne wyżywienie;

 • 7 noclegów w hotelu Divjaka Resort **** w Albanii tuż przy

 • plaży;

 • 1 nocleg w hotelu **** nad Jeziorem Ochrydzkim;

 • Opiekę wychowawców;

 • Zajęcia z języka angielskiego z wykwalifikowanymi

 • lektorami;

 • Zajęcia sportowe;

 • opiekę przewodnika podczas zwiedzania Budapesztu;

 • Ubezpieczenie: KLiA (koszty leczenia, transportu

 • medycznego i opieki Assistance) do kwoty 30 000€; NNW

 • 2 000€ oraz CP; BP (bagażu) do kwoty 200€.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz

 • Pomocniczy

Cena nie zawiera:

 • Kwoty na bilety wstępów, podatki turystyczne oraz na

 • posiłki "na trasie" (obiad w Albanii w 10 dzień, śniadanie oraz

 • obiad w Budapeszcie w 11 dzień)- razem 70 €

 • Wydatków własnych – rekomendowana kwota dla każdego

 • uczestnika – 40€.

 • Posiłków w 1 dzień wyjazdu oraz śniadania i obiadu w 2

 • dzień wyjazdu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Partnerzy

logo.jpg
kopaliński.png

Kamil Kazimierczak

Zapraszamy do kontaktu 

Specialista ds. Turystyki

Kamil Kazimierczak
bottom of page