top of page

Nasze biuro podróży tworzy zespół specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego organizowanego wyjazdu. Podróże są częścią naszego życia, wobec tego każde prywatne doświadczenia związane z podróżami, przekładamy na naszą pracę. Zaproponujemy Państwu: ciekawy program, niebanalne rozwiązania podróży, fachowe doradztwo i konsultacje podczas trwania wyjazdu. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję Klienta, gotowi przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Organizujemy imprezy na terenie całej Europy, Bliskiego Wschodu, jak również proponujemy wyjazdy w bardziej egzotyczne miejsca m.in. do Meksyku, Ameryki Południowej, Azji, Australii. 

Biuro Podróży Awertour posiada wieloletnią tradycję na rynku zarówno polskim jak i słowackim i czeskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów tworzymy bogatą ofertę wyjazdów aktywnych, wyjazdów dla dzieci i młodzieży, kilkudniowych city break’ów, pielgrzymek, podróży na specjalne zamówienie. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą firm – rezerwacją i kupnem biletów lotniczych, hoteli, transferów, obsługą podróży biznesowych czy organizacją wyjazdów integracyjnych. 

Kim jesteśmy?

Poznaj opinie klientów naszego biura podróży

O. Witold K. (opinia z serwisu Facebook)

„Najlepsze biuro podróży z jakim dotychczas pracowałem. Profesjonalizm w 100 %, świetna szefowa, wspaniałe przewodniczki, a przede wszystkim nie zostawią cię samego w ekstremalnych sytuacjach. Udowodnili to w ostatniej pielgrzymce do Ziemi Świętej. Mówiąc krótko the Best w każdym calu.”

Poznajmy się

Z podróżami związana od zawsze. Turystyką zawodowo zajmuję się od 15 lat. Ukończyła studia na kierunkach: „Zarządzie i marketing w turystyce”, a także „Stosunki międzynarodowe w turystyce”. Południe Europy traktuje jako swój drugi dom. Najlepiej jednak czuje się w Azji Południowo-Wschodniej - na Filipinach mogłaby zamieszkać choćby od zaraz! Jej serce już dawno skradł także Bliski Wschód. Mieszanka kultur, zapachów, smaków oraz wyjątkowych ludzi, to to czego najbardziej szuka w podróżach. Prywatnie wyjeżdża zarówno z walizką jak i z wypchanym plecakiem, dzięki czemu świetnie odnajduje się zarówno w organizacji wyjazdów biznesowych czy wypoczynku dla wymagających klientów jak i przy tworzeniu niszowych wyprawach w najdalsze rejony świata.

Małgorzata Budniok

Małgorzata Budniok

Poland Manager

Posiada wykształcenie kierunkowe zarówno w turystyce jak i zarządzaniu projektami. Nie usiedzi na miejscu dłużej niż kilka tygodni. Prócz zamiłowania do wszelkich sportów wodnych największą pasją są podróże. Po części zrealizowała już swoje marzenia o wyprawie dookoła świata, podróżując przez pół roku rowerem po Azji i Nowej Zelandii. W podróżach szuka wolności i odkrywania prawdziwych miejsc poza utartym szlakiem. Każdy wyjazd zarówno zawodowy jak i prywatny jest skrupulatnie spisany i zaplanowany, tak aby przy optymalizacji czasu i kosztów móc przeżyć i zobaczyć jak najwięcej. Specjalizuje się w krajach skandynawskich i dalekiej północy, Australii i Oceanii, Japonii ale także krajach byłego związku radzieckiego. 

Martyna Żwak-Przybytek

Project Manager

IMG_0396_edited.jpg
32185900_1607667295949125_88156448429157

Kamil Kazimierczak

Specjalista ds. Turystyki

Absolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji Krakowskiego AWF-u. W dziedzinie sportu ciężko zagiąć go w czymkolwiek. Podróżuje po świecie od małego, uwielbia asymilować się z lokalnymi społecznościami w odwiedzanych miejscach. Jest specjalistą w zakresie Bałkanów, ale takie kierunki jak Kuba, Meksyk, Jordania czy też Izrael nie są mu obce. Łącznie odwiedził już 35 krajów, ale licznik ciągle tyka. Być może kolejne z nich odwiedzi właśnie z Wami?

Masz do nas jakieś pytania?

bottom of page