top of page

Summer Camp

25/06 - 06/07 2023

autokar (wyjazd z Bielska-Białej)

wiek: 7-15 lat

1590 PLN + 490 EUR

Hiszpania, Francja, Włochy

Summer.png

Przejdź do formularza zapisu dziecka na obóz 

Opalanie się

odwiedzimy aż 3 kraje: Francję, Hiszpanię i Włochy

 

we Francji czeka na nas moc atrakcji, w miejscu, gdzie każde dziecko od zawsze marzyło żeby się znaleźć-DISNEYLANDZIE. Odwiedzimy także wieżę Eiffla.

 

w Hiszpanii na malowniczym wybrzeżu Costa Brava przygotowaliśmy dla Was główną część obozu- zajęcia sportowe, naukę języka angielskiego, gry i zabawy, a także czas wolny

 

we Włoszech odwiedzimy jeden z najbardziej znanych parków rozrywki w Europie i na świecie!- Gardalandię Wszystko pod okiem sprawdzonej i wykwalifikowanej kadry

blanes.jpg

Santa Susana

Miejscowość Santa Susanna jest kurortem nadmorskim w poludniowej Hiszpanii, w gminie Katalonia, w prowincji Barcelona. Leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, na Costa del Maresme, sąsiadujac z Malgrat de Mar i Pineda de Mar. To miejscowość typowo turystyczna, z licznymi hotelami, apartamentami, restauracjam.
Santa Susanna może być doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania Barcelony, Blanes, Girony czy całego wybrzeża Costa Brava. W samym kurorcie również jest wiele do zobaczenia, między innymi wieże obronne pochodzace z XV i XVIII wieku, które wybudowano by chronić mieszkańców miasta przed piratami. Warto zobaczyc i odpoczac w Font del Boter, czyli parku lesnym oddalonym od centrum miasta o kilka kilometrów. Park mozna przemierzyc pieszo lub na rowerze. Turystów przyciaga na wycieczki takze Masias, dawna prowincja Santa Susanna, pelna wiejskich domów, od których wzięła swoją nazwę. Do najstarszych zabudowan naleza Can Rossich, la Can Jordá oraz la Can Rabassa, natomiast najslynniejszymi sa Can Torret, la Mas de Dalt, Mas Vivó i la Can Rates - siedziba Festiwalu Szekspirowskiego. W sezonie odbywaja sie tu liczne wydarzenia kulturalne. Zabytkowy mlyn Molino del Jorda, znany pod nazwa Molino del Rufo w Santa Susanna niegdys, w XVII i XVIII wieku sluzyl do produkcji maki. Turysci wybieraja Santa Susanne na wakacje z uwagi na piekna plaze i znakomita baze do uprawiania sportów wodnych. W poblizu miasta znajduje sie wodny park atrakcji dla dzieci i mlodziezy - Marineland. Najbardziej znana, szeroka i piaszczysta plaza jest Playa de Santa Susanna. Piasek na prawie dwukilometrowych plazach kurortu jest gruboziarnisty. 

CAMPING BON REPOS- SANTA SUSANNA

Camping położony w regionie Costa Brava, w pięknej malowniczej miejscowości Santa Susanna niedaleko Barcelony. Z dala od miejskiego zgiełku zapewni spokój i przyjazną atmosferę przez cały okres pobytu. Ośrodek od centrum oddalony jest zaledwie o 3km. Usytuowany przy rozległej, piaszczystej plaży z panoramą na Lloret de Mar.

Camping Bon Repos dosłownie tętni animacyjnym życiem, nie ma tutaj ani chwili czasu nanudę. Poza naszymi zajęciami, na terenie ośrodka zespół animatorów organizuje wiele zabaw takich jak: zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu, gry wodne, dyskoteki, a dla mniejszych mini disco. Na terenie campingu znajdują się boiska min. do tenisa ziemnego czy też dosiatkówki. Sala do fitnessu w cenie!

Udogodnienia:

 • darmowe WI FI dostępne wszędzie na campingu

 • restauracja

 • sala kinowa z rzutnikiem

 • pralnia

 • supermarket

 • sanitariaty

 • wypożyczalnia rowerów

Baseny:

Na terenie ośrodka znajdują się 2 baseny - jeden dla dzieci oraz jeden dla dorosłych.

Plaża:

Piękna, rozległa, piaszczysta usytuowana tuż przy ośrodku - mało oblegana. Bardzo szeroka, z panoramą na Lloret de Mar.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane domki mobilne z 2 sypialniami, salonem oraz prywatną łazienką. Każdy zdomków posiada taras. Usytuowane są blisko siebie, dzięki czemu grupa będzie cały czas wzasięgu wzroku opiekunów.

Ramowy plan obozu

Dzień 1.

Wyjazd z Polski 

Zbiórka w Bielsku-Białej w godzinach porannych. Wyjazd z Polski, trasa przez Niemcy w kierunku Francji- całonocny przejazd zgodnie z rozkładem jazdy.

Dzień 2.

Całodniowy pobyt w Disneylandzie

Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Wizyta pod wieżą Eiffla, spacer po okolicy. Następnie przejazd do Disneyland Park- znany na całym świecie tematyczny park rozrywki. Przekraczając bramę wchodzi się w niezwykły świat bajek, magiczne królestwo jego twórcy, gdzie czeka na gości aż 50 różnych atrakcji. Disneyland to nazwa i miejsce, które zna każdy i każdy chciałby się znaleźć tutaj chociaż przez jeden dzień. Obiad w Disneylandzie (nie wliczone w cenę). Całodzienna zabawa. Przejazd na obiadokolację, a następnie przejazd nocny na Costa Brave- zachwycającą malowniczymi krajobrazami, wspaniałymi plażami, słoneczną pogodą oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną.

Dzień 3.

Dojazd do Hiszpanii

Przyjazd do Campingu Bon Repos w okolicach południa, obiad. Zakwaterowanie w pięknym ośrodku z basenami oraz z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży. Kolacja, nocleg.

Dzień 4-9.

Realizacja programu obozu

Rozpoczęcie dnia od porannej gimnastyki, śniadanie. Realizacja programu– zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, plażowanie. Obiad i poobiednia sjesta. Dalsza realizacja programu oraz odpoczynek nad morzem. Pod wieczór- kolacja oraz animacje, gry i zabawy. O godzinie 22:00 cisza nocna.

Dzień 10.

Wykwaterowanie i wyjazd w drogę do Włoch

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Ligurii. Całodzienny przejazd do hotelu we Włoszech, po drodze obiad. Przyjazd do hotelu, kolacja, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 11.

Całodniowy pobyt w Gardaland

Śniadanie. Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland– całodzienna zabawa- Gardaland to jeden z najchętniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie. Rollercoastery dla większych dzieci, karuzele dla młodszych i wiele innych atrakcji dla wszystkich. Obiad w parku rozrywki (nie wliczone w cenę). Wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 12.

Powrót do Polski

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

*Program ramowy może ulec zmianie.

dzieci-wakacje-plaza.jpg

GWARANTUJEMY BRAK NUDY!

 • zajęcia, konkursy i zawody sportowe prowadzone pod opieką doświadczonych trenerów

 • używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach podczas trwania obozu

 • zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalną kadrę

 • bieganie, pływanie, wycieczki piesze, zajęcia taneczne

 • gry zespołowe mające charakter ogólnorozwojowy

 • zabawy, gry i konkursy w języku angielskim

Image by pan xiaozhen

Disneyland

W parku Disneyland na ulicach dzieci i dorośli mogą spotkać ulubione postacie z filmów Disneya, czekają ich tutaj również światowej klasy pokazy, przedstawienia i różnorodne atrakcje. Park podzielony jest na 5 tematycznych krain. To świetne miejsce dla tych, którzy pragną odkryć niesamowity świat filmów i kreskówek Disneya. To właśnie tutaj można zobaczyć jak są tworzone filmy animowane, skorzystać z wielu ciekawych atrakcji obejrzeć show kaskaderskie lub spadającą windę w nawiedzonym hotelu Tower of Terror.

Gardaland
 

Gardaland to Disneyland we Włoszech i jeden z największych parków rozrywki w Europie. Leży nad malowniczym jeziorem Garda, które niegdyś było znane z przewożenia towarów handlowych, transportu towarów i pasażerów.
Ten przyjazny dla rodzin park rozrywki — uznany za jeden z najlepszych na świecie w 2011 roku — oferuje ponad 30 rodzajów przejażdżek, w tym 7 kolejek górskich, 3 kolejki wodne, 4 trasy przez ciemne tunele i inne. Co roku Gardaland odwiedza ponad 3 miliony ludzi.
gardalandina.jpg

Za JĘZYK ANGIELSKI odpowiadać będzie 

cena:
1590 zł  +  490 €                                       RABAT! -50 zł dla uczestników obozu z poprzednich lat

Cena zawiera:

 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem na trasie Polska-Francja-Hiszpania-Włochy-Polska oraz na miejscu- transfery wewnętrzne;

 • Wyżywienie FB – pełne wyżywienie;

 • 7 noclegów w klimatyzowanych domkach mobilnych w Hiszpanii;

 • 1 nocleg w hotelu w okolicach Genui

 • Opiekę wychowawców;

 • Zajęcia z języka angielskiego z wykwalifikowanymi lektorami;

 • Zajęcia sportowe;

 • Ubezpieczenie: KLiA (koszty leczenia, transportu medycznego i opieki Assistance) do kwoty 30 000€; NNW 4 000€ oraz CP; BP (bagażu) do kwoty 400€.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocniczy

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia podczas przejazdów: z Polski do Francji oraz z Włoch do Polski, a także obiadów w parkach rozrywki (Disneyland oraz Gardalandia);

 • Biletów wstępu do Disneylandu i Gardalandii, opłat klimatycznych- 115 €;

 • 3 posiłków "na trasie" (kolacja po zabawie w Disneylandzie, obiad i kolacja w trakcie przejazdu z Hiszpanii do Włoch)- 55€

 • Wydatków własnych – rekomendowana kwota dla każdego uczestnika – 40€.

 • Fakultatywne ubezpieczenie od rezygnacji:

  • 3% ceny imprezy (zawiera zachorowanie przed wyjazdem na COVID-19)

  • 6% ceny imprezy (poszerzone o choroby przewlekłe)

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Partnerzy

logo.jpg
kopaliński.png
bv-logo.jpg

Kamil Kazimierczak

Zapraszamy do kontaktu 

Specialista ds. Turystyki

Kamil Kazimierczak
bottom of page